EBOOK

TRENING W DOMU - EBOOK

Wersja: elektroniczna (eBook)
Ilość stron: 94
Czas trenowania z planem: 3 miesiące
Poziom: początkujący

Kompleksowy plan treningowy dla osób początkujących, trenujących w domu, bez konieczności stosowania zaawansowanego sprzętu.


Co znajdziesz w eBooku?

 • obszerny wstęp merytoryczny dotyczący planowania treningów, rodzajów progresji, doboru ćwiczeń, odżywiania, rozciągania i innych istotnych aspektów związanych z treningiem
 • kompleksowy plan treningowy na 3 miesiące, kształtujący całe ciało 
 • program 3 poziomów trudności, tak aby stale się rozwijać
 • nagrania całych treningów, dzięki którym możemy ćwiczyć wspólnie (nagrania trwają 45-60 minut i obejmują także wspólne przerwy, w których tłumaczę Ci ważne aspekty techniczne, wspieram i edukuję).
 • nagrania pojedynczych ćwiczeń - łącznie około 45 filmów z ćwiczeniami
 • licznik spalanych kalorii w trakcie treningu
 • plansze motywacyjne (do wydruku i na instastory)
 • słownik trudnych słów, dzięki któremu zrozumiesz skomplikowany slang treningowy
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i możliwość zdobycia indywidualnego jadłospisu. Aby dołączyć do grupy Twoje dane na Facebooku muszą zgadzać się z danymi przy zamówieniu. Jeżeli zamawiasz z innego konta - podaj tę informację w notatce do zamówienia. Nazwa grupy: AGACIASTA - TRENINGI

Ile razy w tygodniu będziesz trenować?

 • na pierwszym poziomie (pierwsze 4 tygodnie): 3 x w tygodniu - trenując na każdym treningu całe ciało
 • na drugim poziomie (między 4, a 8 tygodniem): 3 x w tygodniu - trenując na każdym treningu całe ciało
 • na trzecim poziomie (między 8, a 12 tygodniem): 4 x w tygodniu - trenując systemem GÓRA/DÓŁ, wykonując 2 różne treningi na górę ciała i 2 różne treningi na dół ciała

 

 

 

 

 

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

towar niedostępny

Opis

Opis

TRENING W DOMU - CAŁE CIAŁO

Liczba stron: 94
Czas trenowania z planem: 3 miesiące

Poziom: początkujący

Wersja: elektroniczna (eBook wysyłany jest w formacie PDF)

CO ZYSKUJESZ?

 • gotowy plan treningowy do wykorzystania w domu, niewymagający zaawansowanego sprzętu
 • program 3 poziomów trudności aby stale się rozwijać
 • około 50 filmów instruktażowych, gdzie dokładnie tłumaczę technikę ćwiczeń oraz trenuję razem z Tobą!
 • ogrom wiedzy: plan treningowy poprzedzony jest bardzo obszernym wstępem merytorycznym, w którym uczę Cię planowania treningów, rodzajów progresji, doboru ćwiczeń, odżywiania, rozciągania i innych istotnych aspektów związanych z treningiem

 CO DOKŁADNIE ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

 • obszerny wstęp merytoryczny dotyczący planowania treningów, rodzajów progresji, doboru ćwiczeń, odżywiania, rozciągania i innych istotnych aspektów związanych z treningiem
 • kompleksowy plan treningowy na 3 miesiące, kształtujący całe ciało 
 • program 3 poziomów trudności, tak aby stale się rozwijać
 • nagrania całych treningów, dzięki którym możemy ćwiczyć wspólnie (nagrania trwają 45-60 minut i obejmują także wspólne przerwy, w których tłumaczę Ci ważne aspekty techniczne, wspieram i edukuję).
 • nagrania pojedynczych ćwiczeń - łącznie około 45 filmów z ćwiczeniami
 • licznik spalanych kalorii w trakcie treningu
 • plansze motywacyjne (do wydruku i na instastory)
 • słownik trudnych słów, dzięki któremu zrozumiesz skomplikowany slang treningowy
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i możliwość zdobycia indywidualnego jadłospisu. Aby dołączyć do grupy Twoje dane na Facebooku muszą zgadzać się z danymi przy zamówieniu. Jeżeli zamawiasz z innego konta - podaj tę informację w notatce do zamówienia.

 

ZOBACZ SWÓJ PLAN!

Przykładowa rozpiska z ebooka (część ćwiczeń została ukryta).Filmy całych treningów, na których trenuję z Tobą oraz dodatkowo pojedyncze filmiki każdego z ćwiczeń.Na filmach dokładnie tłumaczę Ci prawidłową technikę i opisuję szczegóły.JAK CZĘSTO BĘDZIESZ TRENOWAĆ?

POZIOM 1:

 •  3 x w tygodniu - trenując na każdym treningu całe ciało

POZIOM 2:

 • 3 x w tygodniu - trenując na każdym treningu całe ciało

POZIOM 3:

 • 4 x w tygodniu - trenując systemem GÓRA/DÓŁ, wykonując 2 różne treningi na górę ciała i 2 różne treningi na dół ciała

CZY TO PRODUKT DLA CIEBIE?

Tak jeżeli dopiero zaczynasz treningi lub wracasz po przerwie.

Plan uwzględnia 3 etapy. Zaczynając wykonujemy bardzo spokojne, statyczne treningi, z małym oporem lub bez, nie obciążając organizmu i stopniowo, wspólnie budujemy Twoją wytrzymałość i sprawność.

Tak, jeśli nie wiesz jak ułożyć swój plan ćwiczeń tak, aby przynosił on najlepsze rezultaty.

W ebooku znajdziesz gotowy plan treningowy z zaplanowaną progresją i szczegółowymi opisami tak, aby wszystko było jasne od samego początku. 

Tak, jeśli wolisz trenować w domu i nie posiadasz zaawansowanego sprzętu.

Treningi są głównie skierowane dla osób początkujących, trenujących w domu. Nie wymagają dostępu do maszyn czy profesjonalnego sprzętu. Jedyne co potrzebujesz to gumy oporowe i sprzęty domowe jak krzesło, butelki z wodą czy zgrzewki.

Tak, jeśli w przyszłości chciałabyś spróbować treningu na siłowni.

Gdy opanujesz technikę i poczujesz się pewniej podczas treningów możesz swój plan przenieść na siłownię i zamienić dotychczasowe obciążenia (gumy, butelki z wodą) na hantle i sztangi. Z łatwością zmodyfikujesz aktualny plan pod trening na siłowni.

Tak, jeśli lepiej Ci się ćwiczy z pomocą filmików, niż z kartką papieru i rozpiską ćwiczeń.

W ebooku znajdziesz dziesiątki filmików instruktażowych, ale też całe nagrania treningów, gdzie ja ćwiczę razem z Tobą. Nagrania są bez cięć, a więc wspólnie się męczymy, wspólnie odbywamy przerwy między seriami, a ja w trakcie staram się przekazać Ci jak najwięcej wiedzy i odpowiednio motywować.

Tak, jeśli potrzebujesz pomocy w opanowaniu techniki ćwiczeń.

W trakcie serii na bieżąco zwracam uwagę na najistotniejsze elementy ćwiczenia. Zanim zaczniemy serię omawiam pozycję, jaką powinnaś przyjąć i regularnie o tym przypominam. 

Tak, jeśli chcesz rozwijać równomiernie całe ciało, poprawiając jakość i napiętość skóry, widoczność i kształt mięśni i wspomóc kształtowanie sylwetki.

Trening jest skierowany dla osób początkujących i rozwija całe ciało. Nie zaniedbujemy żadnej partii mięśniowej, co jest niezwykle ważne zarówno dla Twojego zdrowia jak i estetycznego wyglądu całej sylwetki.

Tak, jeśli chcesz poznać tajniki treningów i w przyszłości samodzielnie móc dobierać sobie ćwiczenia i tworzyć plan.

W ebooku znajdziesz kilkadziesiąt stron przepełnionych merytoryką. Omawiam wszystkie istotne elementy, które powinnaś poznać jako osoba początkująca, tak by wiedzieć co robisz i dlaczego. Nie chcę dawać Ci tylko rybki. Chcę Cię nauczyć jak ją łowić, abyś w przyszłości nie musiała być uzależniona od trenera tylko sama potrafiła zaprogramować swój trening w oparciu o nabytą wiedzę. Szczegółowo wyjaśniam kwestie programów treningowych (FBW, SPLIT, PPL), metody progresji, kwestię cardio, aerobów interwałów, rozciągania, żywienia około treningowego i wiele więcej.


KTO NIE SKORZYSTA?

 • osoby zaawansowane, które od lat trenują i do dalszego rozwoju potrzebują dużo mocniejszych i częstszych treningów
 • osoby z poważnymi kontuzjami lub chorobami układu ruchu, pacjenci po operacjach, których powrót do sprawności powinien przebiegać pod okiem fizjoterapeuty.

DLACZEGO WŁAŚNIE MÓJ TRENING MOŻE CI POMÓC?

Nazywam się Agata. Jestem Trenerką Personalną, Dietetyczką, Psychodietetyczką, Inżynierką Gastronomii lecz z tych 4 tytułów najbliżej jest mi właśnie do pierwszego.
Zaczęłam trenować siłowo 10 lat temu. Bardzo szybko odnalazłam w treningu swoją pasję i zaczęłam rozwijać się, by być coraz lepszą. Przez wiele lat szkoliłam się zarówno na kursach jak i we własnym zakresie, pochłaniając książki o biomechanice, fizjologii, anatomii i samym treningu.

Tematy związane z rozwojem sylwetki i kształtowaniem jej przez odpowiednie bodźce to coś, co niesamowicie mnie intryguje i na ten moment posiadam już wiedzę i doświadczenie by zmieniać swoją sylwetkę dokładnie w takim kierunku w jakim postanowię. 

Nic nie cieszy mnie tak, jak zarażanie miłością do sportu innych, a wiem, że nie każdy potrafi się w tym odnaleźć. Uważam, że przyczyną tego jest brak personalizacji. Zmuszamy się do określonej aktywności (np. biegania), kierując się modą, a nie wiedzą i dopasowaniem treningu do naszych potrzeb i preferencji.
Choć aktualnie to siłownia jest moim drugim domem - przez pierwsze lata rozwijania pasji ćwiczyłam w domu. Potrafię więc zrozumieć Twoje potrzeby, ale też domowe ograniczenia. Stworzyłam dla Ciebie plan, który maksymalizuje możliwości jakie posiadasz, trenując w domowym zaciszu.

Rozumiem Twój wybór i szanuję to, że wolisz swój pokój zamiast sali treningowej. Twój trening wcale nie musi być przez to gorszy. Razem możemy wycisnąć tyle, ile się da, bez konieczności pójścia na siłownię. W oparciu o swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie stworzyłam dla Ciebie plan maksymalnie najskuteczniejszy z minimalnym nakładem kosztów i sprzętu.
Jedyne co pozostało to odpowiedzenie sobie na pytanie:
Czy chcesz coś zmienić?
Jeśli odpowiedź brzmi “TAK” - załóż wygodne buty i zabieramy się do pracy.

Opis
Co znajdziesz w środku?
Dla kogo?
Co znajdziesz w E-booku
Co zyskujesz
Dla kogo tak?
Dla kogo nie?
Podobne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium