EBOOK

SPALANIE - TRENING W DOMU - EBOOK

Ilość stron: 75
3 poziomy trudności
7 kompleksowych treningów
7 filmów instruktażowych

Chcesz zmienić swoją sylwetkę, poprawić zdrowie, kondycję, wygląd skóry i zwyczajnie czuć się lepiej w swoim ciele? Treningi zaproponowane w tym ebooku będą fantastycznym wsparciem w procesie Twojej zmiany.


Co znajdziesz w eBooku?

 • obszerny wstęp merytoryczny dotyczący planowania treningów, dostosowania ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania oraz diety
 • 7 kompleksowych treningów cardio
 • 7 filmów instruktażowych
 • 3 poziomy trudności, tak, by rozwijać się przez wiele tygodni
 • nagrania całych treningów, dzięki którym możemy ćwiczyć wspólnie (nagrania trwają 24-30 minut i obejmują także wspólne przerwy, w których tłumaczę Ci ważne aspekty techniczne, wspieram i edukuję).
 • wspólną rozgrzewkę
 • licznik spalanych kalorii w trakcie treningu
 • minutnik, który stale odmierza czas i sygnałem dźwiękowym informuje o zmianie ćwiczenia lub odpoczynku
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i możliwość zdobycia indywidualnego jadłospisu. Aby dołączyć do grupy Twoje dane na Facebooku muszą zgadzać się z danymi przy zamówieniu. Jeżeli zamawiasz z innego konta - podaj tę informację w notatce do zamówienia. Nazwa grupy: AGACIASTA - TRENINGI

Ile razy w tygodniu będziesz trenować?

Zalecam aby treningi z eBooka Spalanie były uzupełnieniem innych treningów (na przykład siłowych)

 • na pierwszym poziomie proponuję 2 treningi cardio trwające 24 minuty - 30 sekund intensywnych ćwiczeń oraz 30 sekund odpoczynku
 • na drugim poziomie proponuję 2 treningi cardio trwające 30 minut - 30 sekund intensywnych ćwiczeń oraz 30 sekund odpoczynku
 • na trzecim poziomie proponuję 3 treningi cardio trwające 27 minut - 60 sekund intensywnych ćwiczeń oraz 30 sekund odpoczynku
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

towar niedostępny

Opis

Opis

TRENING W DOMU - CAŁE CIAŁO

Liczba stron: 75
Czas trenowania z planem: bez ograniczeń

Poziom: 3 poziomy trudności

Wersja: elektroniczna (eBook wysyłany jest w formacie PDF)

CO ZYSKUJESZ?

 • gotowy plan treningowy do wykorzystania w domu, niewymagający zaawansowanego sprzętu, nastawiony na intensywne spalanie kalorii
 • program 3 poziomów trudności aby stale się rozwijać
 • filmy instruktażowe, gdzie dokładnie tłumaczę technikę ćwiczeń oraz trenuję razem z Tobą!
 • ogrom wiedzy: plan treningowy poprzedzony jest obszernym wstępem merytorycznym, w którym dokładnie omawiamy specyfikę treningu cardio, a także wspólnie opracowujemy plan idealny dla Ciebie

 

CO DOKŁADNIE ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

 • wstęp merytoryczny dotyczący treningu cardio
 • plan treningowy nastawiony na spalanie kalorii, co bezpośrednio może przyczyniać się do spalania tkanki tłuszczowej
 • 7 kompleksowych treningów cardio
 • 3 poziomy trudności, tak aby stale się rozwijać
 • nagrania całych treningów, dzięki którym możemy ćwiczyć wspólnie (nagrania trwają 25-30 minut i obejmują także wspólne przerwy, w których tłumaczę Ci ważne aspekty techniczne, wspieram, edukuję i męczę się razem z Tobą).
 • gotową rozgrzewkę przed treningiem
 • licznik spalanych kalorii w trakcie treningu
 • minutnik, który stale odmierza czas i sygnałem dźwiękowym informuje o zmianie ćwiczenia lub odpoczynku
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i możliwość zdobycia indywidualnego jadłospisu. Aby dołączyć do grupy Twoje dane na Facebooku muszą zgadzać się z danymi przy zamówieniu. Jeżeli zamawiasz z innego konta - podaj tę informację w notatce do zamówienia.

 

JAK TO WYGLĄDA?

Nagrania całych treningów, na których trenuję (i męczę się) razem z Tobą. 
W trakcie treningu na ekranie cały czas widnieje minutnik (wspierany sygnałami dźwiękowymi) oraz licznik spalonych kalorii
JAK CZĘSTO BĘDZIESZ TRENOWAĆ (TRENING CARDIO)?

POZIOM 1:

 •  2 x w tygodniu po 24 minuty. 30 sekund intensywnych ćwiczeń oraz 30 sekund odpoczynku.

POZIOM 2:

 • 2 x w tygodniu po 30 minut. 30 sekund intensywnych ćwiczeń oraz 30 sekund odpoczynku

POZIOM 3:

 • 3 x w tygodniu po 27 minut. 60 sekund intensywnych ćwiczeń oraz 30 sekund odpoczynku

 

CZY TO PRODUKT DLA CIEBIE?

Tak jeżeli Twoim celem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i kształtowania sylwetki.

Treningi są dynamiczne, cały czas pracujemy na wysokim tętnie co pozwala spalić bardzo dużo kalorii, to zaś może pogłębiać deficyt kaloryczny, który jest jedynym sposobem na redukcję masy ciała i pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Tak, jeśli nie masz za dużo czasu na trening.

Treningi trwają od 24 do maksymalnie 30 minut, a więc łącznie z rozgrzewką możesz wykonać skuteczny trening w zaledwie 40 minut!

Tak, jeśli nie wiesz jak ułożyć swój plan ćwiczeń tak, aby przynosił on najlepsze rezultaty.

W ebooku znajdziesz gotowy plan treningowy z zaplanowaną progresją i szczegółowymi opisami tak, aby wszystko było jasne od samego początku. Pomagam Ci łączyć trening cardio z treningami wzmacniającymi ciało.

Tak, jeśli wolisz trenować w domu i nie posiadasz zaawansowanego sprzętu.

Treningi są skierowane dla osób trenujących w domu. Nie wymagają dostępu do maszyn czy profesjonalnego sprzętu. Jedyne co potrzebujesz to mata do ćwiczeń, wygodne buty i dwie butelki z wodą

Tak, jeśli lubisz się zmęczyć na treningu.

Przerwy pomiędzy ćwiczeniami są krótkie, a same ćwiczenia bardzo intensywne dlatego trening mimo krótkiego czasu trwania jest bardzo intensywny i wymagający.

Tak, jeśli lepiej Ci się ćwiczy z pomocą filmików, niż z kartką papieru i rozpiską ćwiczeń.

W ebooku znajdziesz całe nagrania treningów, gdzie ja ćwiczę razem z Tobą. Nagrania są bez cięć, a więc wspólnie się męczymy, wspólnie odbywamy przerwy między seriami, a ja w trakcie staram się przekazać Ci jak najwięcej wiedzy i odpowiednio motywować.

Tak, jeśli potrzebujesz pomocy w opanowaniu techniki ćwiczeń.

Każdy trening poprzedza FILM INSTRUKTAŻOWY gdzie dokładnie omawiam technikę ćwiczeń, ich kolejność oraz zasady treningu.

KTO NIE SKORZYSTA?

 • osoby z poważnymi kontuzjami lub chorobami układu ruchu, pacjenci po operacjach, których powrót do sprawności powinien przebiegać pod okiem fizjoterapeuty.
 • osoby z dużą otyłością lub nadwagą
 • osoby, które nie lubią intensywnych, skocznych treningów
 • osoby, którym zależy na przybraniu na wadze i budowaniu masy mięśniowej

 

DLACZEGO WŁAŚNIE MÓJ TRENING MOŻE CI POMÓC?

Nazywam się Agata. Jestem Trenerką Personalną, Dietetyczką, Psychodietetyczką, Inżynierką Gastronomii lecz z tych 4 tytułów najbliżej jest mi właśnie do pierwszego.
Zaczęłam trenować siłowo 10 lat temu. Bardzo szybko odnalazłam w treningu swoją pasję i zaczęłam rozwijać się, by być coraz lepszą. Przez wiele lat szkoliłam się zarówno na kursach jak i we własnym zakresie, pochłaniając książki o biomechanice, fizjologii, anatomii i samym treningu.

Tematy związane z rozwojem sylwetki i kształtowaniem jej przez odpowiednie bodźce to coś, co niesamowicie mnie intryguje i na ten moment posiadam już wiedzę i doświadczenie by zmieniać swoją sylwetkę dokładnie w takim kierunku w jakim postanowię. 

Nic nie cieszy mnie tak, jak zarażanie miłością do sportu innych, a wiem, że nie każdy potrafi się w tym odnaleźć. Uważam, że przyczyną tego jest brak personalizacji. Zmuszamy się do określonej aktywności (np. biegania), kierując się modą, a nie wiedzą i dopasowaniem treningu do naszych potrzeb i preferencji.
Choć aktualnie to siłownia jest moim drugim domem - przez pierwsze lata rozwijania pasji ćwiczyłam w domu. Potrafię więc zrozumieć Twoje potrzeby, ale też domowe ograniczenia. Stworzyłam dla Ciebie plan, który maksymalizuje możliwości jakie posiadasz, trenując w domowym zaciszu.

Rozumiem Twój wybór i szanuję to, że wolisz swój pokój zamiast sali treningowej. Twój trening wcale nie musi być przez to gorszy. Razem możemy wycisnąć tyle, ile się da, bez konieczności pójścia na siłownię. W oparciu o swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie stworzyłam dla Ciebie plan, który pomoże Ci w drodze po wymarzoną sylwetkę.

Jedyne co pozostało to odpowiedzenie sobie na pytanie:
Czy chcesz coś zmienić?
Jeśli odpowiedź brzmi “TAK” - załóż wygodne buty i zabieramy się do pracy.

Opis
Co znajdziesz w środku?
Dla kogo?
Co znajdziesz w E-booku
Co zyskujesz
Dla kogo tak?
Dla kogo nie?
Podobne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium