WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA ONLINE

JADŁOSPIS INDYWIDUALNY (ebook)

 
PRODUKT WYSYŁANY JEST W FORMIE EBOOKA.
Cena: 185,00 zł 185.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Opis

JADŁOSPIS INDYWIDUALNY (ebook)

Jadłospis jest tworzony indywidualnie dla każdego Pacjenta. Po zakupieniu produktu otrzymasz wiadomość z linkiem do szczegółowej ankiety. Na jej podstawie razem z zespołem dietetyków stworzymy jadłospis dostosowany do Twojego konkretnego przypadku i Twoich indywidualnych celów. Jadłospis będzie uwzględniał nie tylko Twój stan zdrowia i cel, ale również Twoje preferencje. Z ankiety uzyskamy informacje o tym co lubisz jeść, czego wolałbyś unikać i będziemy tworzyć Twoją rozpiskę uwzględniając wszystkie te kwestie.

W odpowiedzi na ankietę po kilku dniach otrzymasz gotowy jadłospis, z przepisami, gramaturą produktów, a także listą zakupów.

To jak wykorzystasz jadłospis zależy już tylko od Ciebie. Może on stanowić uzupełnienie Twojej dotychczasowej diety, może stanowić podstawę nowych założeń i w zależności na którą opcję się zdecydujesz - powtarzać go 2 lub 4 razy w miesiącu.

Nie podejmujemy się współpracy z kobietami w ciąży, osobami w ostrej fazie zaburzeń odżywiania, osobami z bardzo ciężkimi przypadkami chorób metabolicznych, które powinny być pod stałą opieką lekarza prowadzącego. Jeśli nie jesteś pewien czy w Twoim przypadku jesteśmy w stanie Ci pomóc - napisz proszę na e-mail podopieczni@agaciasta.pl lub wyślij wiadomość prywatną na instagramie @agaciastaaa

Ta opcja nie uwzględnia opieki dietetycznej i treningowej. Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową opieką trenera i dietetyka oraz możliwością stałego kontaktu - wybierz opcję wsparcia indywidualnego w zakresie diety oraz treningu.

PRODUKT WYSYŁANY JEST W FORMIE EBOOKA.

Opis
Co znajdziesz w środku?
Dla kogo?
Co znajdziesz w E-booku
Co zyskujesz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium